צרו קשר - יואב : 054-6676750
ועכשיו באינטרוול מחשבים מבצע חם : כל לקוח המגיע דרך האתר מקבל 10 אחוזי הנחה על שירות וביקור בית ו 5 אחוזי הנחה על חלקי מחשב או על רכישת מחשב נייח או נייד

כמה עולה תיקון של מסך למחשב נייד?

Home » Uncategorized » כמה עולה תיקון של מסך למחשב נייד?

מאת יואב איתן

 

איך לתקן מסך מחשב נייד מבלי לבזבז הון

 

כאשר מסך המחשב הנייד נופל ונסדק המסך שלו, היבואן יחייב עבור ההחלפה כ 1,200 שקל עבור התיקון. השאלה האם יש חלופות זולות יותר.

 

אלא אם כן זה היה מחשב נייד חדש והנפילה הרסה הכל פחות או יותר, אתה יכול לשקול את באמת להחליף למחשב חדש. אבל אם מדובר רק בשבר במסך אין מה לקנות מחשב חדש. בכמה מאות שקלים, תוכל לקבל מסך חדש.

 

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך: האם אתה רוצה לשלם למישהו שיעשה את התיקון, או להפוך את זה לפרויקט ולעשות זאת בעצמך?

 

אלא אם כן יש לך ניסיון בתיקון מחשבים ניידים או שאתה רוצה לרכוש ניסיון זה, אני ממליץ בחום שתקבל עזרה מקצועית. כן, זה יוסיף כ -100 שקלים למחיר, אבל אם אתה עושה טעות חמורה, התיקון הסופי יכול לעלות לך הרבה יותר. תיקון מחשב נייד הוא הרבה יותר מסובך מתיקון מחשב שולחני.

 

אלא אם כן הנזק מכוסה על ידי האחריות (וזה כמעט בודאות לא), אני ממליץ בחום נגד פניה ליצרן. בקלות אתה יכול בסופו של דבר לחכות שבועות ואילו הפניות נשלחות הלוך ושוב, רק כדי לקבל את העבודה באיכות נמוכה, לפרמט את הכונן הקשיח שלך מחדש בלי שום סיבה, או במחיר מופרז עבור ההחלפה . או, אולי, את כל שלוש.

 

בדרך כלל אני מוצא שאני מקבל שירות טוב יותר מעסק קטן המנוהל על ידי אנשים שאני יכול להסתכל בפנים. אז לבחור את חנות לתיקון מחשב מקומית. שאל חברים, נסה בגוגל , או חפש באינטרנט לתקן את מחשב ואת שם העיר שלך.

 

ישנה חנות אינטרנט שמתעסקת במסכים בלבד. אתה צריך לבדוק את עצמך באתר זה כדי לראות מה זמין עבור הדגם שלך ובאיזה מחיר (בדרך כלל כ -500 שקלים). יש להפוך את המחשב הנייד שלך ולהזין את מספר הדגם בשדה חיפוש המוצר, ותוכל למצוא במהירות את התשובות. זה רעיון טוב שיש במידע זה בעת התקשרות החנות לתיקון.

 

 

יואב איתן – אינטרוול מחשבים-  כל סוגי המסכים לכל סוגי הניידים 054-6676750

 

 

תגיות: , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *