צרו קשר - יואב : 054-6676750
ועכשיו באינטרוול מחשבים מבצע חם : כל לקוח המגיע דרך האתר מקבל 10 אחוזי הנחה על שירות וביקור בית ו 5 אחוזי הנחה על חלקי מחשב או על רכישת מחשב נייח או נייד

מי יציל את המחשב שלי?!?

Home » Uncategorized » מי יציל את המחשב שלי?!?

מאת tom lacham

מה משותף לעיתונאי, איש עסקים ומזכירה? עבור שלושתם המחשב אינו רק אמצעי תקשורת אלמנטרי, טכנולוגיה המשמשת לקבלת/העברת מידע והתקשרות עם אנשים אחרים אלא גם כלי עבודה בסיסי חיוני. עיתונאים שומרים במחשב הפרטי שלהם כתבות, תמלולי ראיונות וחומרים עיתונאיים נוספים. אנשי עסקים ומזכירות "חיים" דרך המחשב ומנהלים באמצעותו פגישות, הצעות עסקיות, תכתובות וכו'. אל השלושה מצטרף גם ציבור הסטודנטים המקפיד לשמור במחשב חומרים אקדמיים ועבודות הגשה, החל מסמינריון וכלה בדוקטורט.

כל אחד מאיתנו מכיר את תחושת המרמור הזורמת בעורקים לנוכח נפילת שרת או הפסקת חשמל פתאומית שמחקה באכזריות את המסמך האחרון שכתבנו ולא הספקנו לשמור. קחו את התחושה הזו, הכפילו במיליון ותייגו תחת המשפט "גנבו לי את הלפ טופ". אצל אוכלוסיות במצב "רגיש" יותר, כגון אלה שהוזכרו לעיל, מדובר על יתר מתחושה: ימים ארוכים, ולעתים אף חודשים, של עבודה מאומצת ואינטנסיבית הופכים חסרי ערך ברגע אחד. גנבת המחשב עשויה להסב פגיעה כלכלית ותדמיתית ובמקרים קיצוניים אף לנזק בלתי-הפיך.

מה עושים? כיצד מונעים את הפגיעה מבעוד מועד? גיבוי התכנים באמצעות אחת מהאופציות הבאות:

1. שירות תמיכה למחשבים וגיבוי מקוון מרחוק המוצע ללקוחות פרטיים ועסקיים בחברות ספקי אינטרנט כמו אינטרנט זהב, נטוויז'ן ובזק בינלאומי. השירות מאפשר שחזור תכנים מידי ושמירת תכנים לתקופות זמן ארוכות.

2. רכישת דיסק קשיח נייד שנראה כמו דיסק קטן ונכנס לחריץ PC Card בצד המחשב.

3 חיבור USB מבוסס פלאש- את הכוננים הללו קל ופשוט לשאת לכל מקום בזכות גודלם המזערי והם מאפשרים העברת מידע בזריזות מהמחשב לכונן חיצוני.

4. Token- התקן המבוסס על זיכרון פלאש המעניק הגנה על המידע. את ההתקן יש לחבר לשקע ה-USB ותפקידו לשמש כמכשיר אימות, שבלעדיו לא ניתן לקבל גישה לקבצים.

 

מקור המאמר: articles.co.il

 

תגיות: ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *